| Lavynya99 a întrebat:

Ce-ai face daca ai avea 100.000 $ si un pistol? Primul lucru pe care ai vrea sa-l faci?

Răspuns Câştigător
| Swallow a răspuns:

Da document ca sa pot omori animale o sa am pentru pistol? laughing ca trebuie s`o o omor pe ea laughing glumesc.; D. As cumpara cite un cadou ft frumos tuturor apropiatilor mei si mie multe multe camesi love struck laughing Bye`.u?

4 răspunsuri:
| Skylar a răspuns:

Vreau sa pictez bomboane

| Twilight a răspuns:

Sincer, m-as plimba in alte locuri, iar dupa plimbarile mele, vand pistolul.nu-mi folosestestraight face

| lifeForJesus a răspuns:

Daca as avea 100.000 $(la pistol nu ma bag)?
As face o cantina pentru săraci! happy
Have a nice day!

| laur12 a răspuns:

M-as impusca cu banii si mi-as cumpara o casa cu pistolullaughing