| Wallace a întrebat:

Dacă mâine din senin v-ați trezi cu 100.000 euro în contul vostru, care ar fi primul lucru pe care l-ați face?
Cum v-ar schimba asta viața?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

As oscila între a achita din credit sau a investi în alt apartament.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Chiar mă uitam azi la un apartament șic în București, exact în banii ăia. L-aș cumpăra și l-aș da, probabil în regim hotelier.

| SilentRain a răspuns:

Pai m-aș întoarce acasă, să-mi iau o mana de pământ și-o casa, o casa mică nu o vila banii ce mi-ar ramâne i-aș pune deoparte
Cum mi-a schimbat viața?
In bine, nu a-și mai fi stresata

| Hammurabi a răspuns:

Dă-mi voie să nu-ți răspund la întrebarea asta. laughing

| Wallace explică (pentru Hammurabi):

Da știu, nu pentru tine era întrebarea asta. laughing

| VoidEternal a răspuns (pentru Hammurabi):

Let me guess, primul lucru pe care l-ai face ar fi sa suni la banca sa întrebi ce s-a întâmplat cu restul. laughing

| Hammurabi a răspuns (pentru VoidEternal):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow! As zbughi-o în Los Angeles. ♥️
Bring that money to me! big grin

| 199onur7 a răspuns:

Nu-ți spun. Ar fi la fel.

| AndreeaWTS a răspuns:

Mi-aș plăti o croazieră pe Mediterana, și mi-aș lua o Kawasaki Ninja 650. Restul la bancă să știu că-i am acolo. laughing

| Wallace explică (pentru AndreeaWTS):

Ești motoristă? bravo