| Love_6378 a întrebat:

Ce ai face daca timpul s-ar opri in loc [raspuns urgent plss]
dau fundita!big grin:*

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Wow. Adica toti oamenii raman in loc, pasarile nu mai canta, etc?
Mi-as "reinvia" prietena cea mai buna si asi merge cu ea prin Grecia, Italia, Franta.
Daca n-as putea s-o "reinviez" asi merge singura la mare, asi face tot ce vreau, asi merge la mall si asi lua toate hainele, asi manca inghetata cu tona... Orice!

11 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Le-asi trage jos pantalonii (o vorba din manele laughing ) la toti dusmanii mei laughing
hai ca glumesc tongue
asi vizita locuri pe care voiam mereu sa le vizitez, asi proba haine de milioane si mi-asi face poze, apoi le-asi pune lucrurile la loc tongue
dar practic, daca s`ar opri timpul, atunci si eu asi fii oprita

| Th3eo a răspuns:

M-as bucura pentru cateva ore dar dupa aceea as incerca sa fac ceva in privinta asta.

| Lluvia a răspuns:

In primul lucru acest lucru nu e posibil
dar daca ar fi... thinking nu stiu
orice mi-ar trece prin cap laughing)

| annakarenina a răspuns:

Daca timpul s-ar opri la fel am face si noi...

| regina a răspuns:

As fi foarte fericitahappy mi-ar place sa raman asa toata viata deci nu mar deranja deloclaughing

| Zooom a răspuns:

Tema la romana aaaa?

| Maria_3931 a răspuns:

Mi-as lua tot ce vreau din magazine(haine, acesorii)si apoi as jefuii o banca... ceva aur pe acolo...si gata asta ar fi ziua mea speciala

| Andr3yCzz a răspuns:

Eu as face ce fac de obicei laughing
PC, TV

| Rebeca2911 a răspuns:

Asta era tema noastra la romana de prin decembrieeee. laughing

| Elial a răspuns:

Eu m-as duce la scoala si as scrie in catalog numai note de 10 bineinteles la numele meu, iar la colegii numai note de 5...as jefui o banca, si as face sa tina foarte mult timpul in loc si mai vad eu ce mai fac pe acolo... Funda?

| DenisiKa_1166 a răspuns:

Daca as fii la scoala in timpul testului de mate si as avea timpul oprit as copia de la altii