| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai face tu daca ati afla ca prietenul tau a stat in spatele blocului in masina cu cea mai buna ta ca sa "fumeze o tigara" tie spunandu-ti ca e acasa doarme?

Răspuns Câştigător
| BeYourOwnMaster a răspuns:

Sincer,l-as intreba mai intai dc? Dc aceasta minciuna care sigur a mai fost insotita si de altele? Cred ca as incerca sa vad daca mai tine la mine mai intai,si daca nu,mi-as continua drumul,fara el, spunandu-i ca de acum incolo e liber sa fumeze tigari cu cine vrea, cand vrea.In cazul in care inca mai simte ceva, ar urma o perioada dificila pentru el, in care l-as pune la incercare ff mult.Pff...baietii astiaoh go on

2 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

M-as desparti de el. Preupun ca voiai sa spui cea mai buna prietena nu? Mai ales din cauza asta.

| dafna a răspuns:

I-as multumi ca am scapat asa repede si ieftin. Cred ca intr-o relatie e foarte importanta increderea, atunci cand incepi sa bajbai la capitolul incredere merita sa te intrebi daca mai vrei relatia, ca doar nu o sa stai mereu sa il verifici unde, nu o sa te isterizezi pentru fiecare minut de intarziere, iti face rau tie ca om si asta va dinamita relatia. E pacat de timp si nervi sa stai intr-o relatie bazata pe neincredere.