| Adinaalixandrescu a întrebat:

Ce ai face tu daca un profesor ar avea ceva cu tine si te`ar face la psihic in fiecare ora si ti-ar pune note mici chiar si din cea mai mina greseala? sad

Răspuns Câştigător
| maryG a răspuns:

In primul rind probabil la-s intreba care e problema lui, asta sigur daca chiar sunt dreapta adica invat regulat si nu am gresit cu nimic, iar daca nu pot rezolva problema cu el ma voi adresa la director!

2 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

Mie chiar asta mi se întâmplă
Domnul de matematică. Nu ne explică, toată lumea il vorbeşte de rău, nu ştie să explice deloc, nu ne invaţă, nu ne dă definiţii, şi la cea mai mică greşeală - nota 2 in carnetul dânsului.
Eu am inceput să nu il bag in seamă, sau dacă se duce la mai rău, ajungem la director =).

| Laura a răspuns:

Aș învăța la materia lui foarte bine și apoi l-aș enerva subtil, și n-ar mai avea ce să-mi facă.