| PrettyDollRock a întrebat:

Ce ai prefera?
O seara intreaga la Tv sau o cina romantica cu persoana iubita?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Seara la tv.

| TSO7 a răspuns:

Cina romantica si dupa ce vin ma uit la Tv.

| emiitzzy a răspuns:

Depinde daca i si el cu mine acolo si ne uitam la o comdie sau un film romantic si suntem si singuri as preferaa sa stau cu el asa ar fi mult mai dragut neam iubii o noapte intreagaa:X:Xday dreaming dar daca nuh is toate alea o cina romantica in doi:X:X

| Lexus28 a răspuns:

Categoric, o cina romantica cu persoana iubita.

Răspuns utilizator avertizat
| kawaii69 a răspuns:

Eu as prefera cina, iubirea inseamna mai mult decata TV-ul ok am zis ca as prefera cina dar... daca nu ai avea momentan o persoana care sa te iubeasca si pe care sa o iubesti as alege TV-ul

te pup!:*:*:*

| Crysstynaa_1272 a răspuns:

Hey eu prefer o cina romantica cu persoana iubita!

| jean4 a răspuns:

Daca joaca F.C. Porto un meci important se duce la dracu orice cina indiferent cu cine ar fi ea.

| СЛивка a răspuns:

Desigur ca o cina romantica in compania persoanei iubite!