| andreea_8479 a întrebat:

Cum ar arata o seara romantica pentru voi cu persoana iubita?love struck

Răspuns Câştigător
| alexa a răspuns:

Noi doi pe o plaja la mare(aici sau in strainatate)intr. o seara calduroasa, venind de la un concert live de pe plaja
si ajungand la un loc stabilit si pregatit de iubitul meu unde e o masa plina cu lumanari(si mankre) si multi trandafiri in jurul ei un mic cort langa... dupa ce mankm sa ne asezam acolo si sa-mi spuna vorbe frumoase, ca ma iubeste, k e ferciti k ma are alaturi, iar eu sa. l sarut dupa toate astea...si sa ne culkm asteptand impreuna rasaritul soarelui:X:X:X
dimineata ne trezim devreme si plecm la hotel dupa ce vedem rasaritulhappyhappyhappy
winkingwinkingwinkingin mare depinde de fiecare cuplu, pentru mine conteaza foarte mult locul(marea de preferat) si cel mai important pe cine am alaturi:X:X:X

11 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Cam greu de explicat, usor de imaginat!

| andreea_8479 explică:

Ff frumos paula...
dulce uite k se poate sh explicawinking

| greg a răspuns:

Intr-un hotel de lux cu toate facilitatile. big grin
Cina, dans, priveliste si liniste, nu zgomot, dormitor mare si incarcat.

| Wtf9000 a răspuns:

Si a sunat ceasul, si te-ai sculat.

| Paula a răspuns:

Sunt acasa singura, suna telefonul, ii el, imi zice : "trebuie sa ne intalnim urgent in parc! trebuie neaparat sa-ti spun ceva". Imi inchide si eu derutata nu stiu ce sa fac thinking asa ca ma imbrac repede si pornesc catre parc. deja la intrare observ petale de trandafiri pe jos care ma conduc spre un tip, imbracat frumos, elegant. Care are in parcare o limuzina, o rochie de seara si un biletel pe care scrie " Sa faci ce-ti spune tipul. a tau puiut " ma predau tipului care ma conduce la un restaurant unde il gasesc pe el. La o masa superba plina cu lumanari si imi vorbeste vorbe dulci. la sfarsitu serii ma conduce acasa, avand si acolo o surpriza un cos de flori pe patul meu si langa el plin de petale. imi da un surat romantic, french etc etc. si petrecem toata seara impreuna day dreaming. Dimineata imi spune " Sti cand te-am sunat am zis ca trebuie sa-ti spun ceva." la care eu " da, tin minte". el: " TE IUBESC"!

| Paula a răspuns:

Multumesc happy

| larisa_8487 a răspuns:

Hmmm...eu am avut parte de una azi vara...am cunoscut un tip din alt oras...ne-am intalnit la mare...si ne-am indragostit nebuneste...am trait fiecare clipa la maixim si in una din seri ne-am hotarit sa facem dragoste pe plaja... a fost de vis:X...mai frumos decat mi-as fi imaginat vreodata! dintr-o simpla aventura de o vara am ajuns a avem o relatie, care a durat cateva luni, distanta nu era o problema...ne-am despartit din cauza measad...si acum inca traiesc melancolica amintirea verii trecute :-

| dorin_9571 a răspuns:

Oooo fain pauladay dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O seara romantica intre doua persoane poate sa fie:la un hotel de 5*, cu jacuzzi, cu un pat confortabil, in jacuzii multa spuma...si seara va fi super romantica crede-ma..., caviar si sampanie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand sa fie ceva frumos si de neuitat pentru amandoi...cred ca restul vine de la sine, chestia asta in general mai tine si de imaginatia fiecaruia...deci spor la iubit!

| laura18 a răspuns:

Undeva langa apa. o cina romantica, un dormitor plin cu petale de trandafiri, casa plina de flori, cada l fel