| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai schimba la tine?

Răspuns Câştigător
| pastru009 a răspuns:

Buna.Iti spun eu ce as schimba la mine:
NIMIC! Noi suntem unici si chiar si daca avem defecte sau calitati sau probleme fizice. Exista defecte pe care le putem stapani si defecte pe care nu le putem controla din cauza vointei noastre.
Putem fi superiori defectelor mentale, morale/fizice cu ajutorul unei vointe puternice si hotararii.
De ce sa ne schimbam defectele? Acestea mai au si parti bune.De exemplu daca esti tupeist, spui adevarul gol golut despre o persoana sau despre ce te deranjeaza, si desigur acest lucru ii spui acelei persoane direct in fata.
Intelegeti ce vreau sa spun?"NU va schimbati(moral/personalitate). Sunteti unici asa cum v-a facut Dumnezeu"!

141 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Familia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nasul, mi-as dori sa fiu mai putin lenes, sa fiu mai inteligent, sa am mai multi bani, mai mult noroc, mai multa dragoste, mai multa putere, mai multe pile. Doresc cam multe..stiu.

| măcheamăăăî a răspuns:

Parul,mi-ar placea sa fiu mai putin speriosa, putin mai inalta si mai sunt dar atatea imi vin acum in minte.

| Lyndsey a răspuns:

Buna! Eu una ma mandresc cu mine insami si mai ales cu personalitatea mea. Daca ar fi ceva de schimbat la mine ar fi modul de viata. Inteleg ca tu poate te-ai referit la trasaturi fizice/ morale. Avand in vedere si acest lucru, mi-ar placea sa fiu putin mai grasuta, sa am picioarele cu muschi. Insa, trebuie sa intelegem ca trebuie sa ne iubim asa cum suntem: pe noi insine si pe cei din jur. Tu ce ai schimba la tine? :p

| Alyra a răspuns:

Bună! happy
Aş schimba o mulţime de lucruri, nu ştiu ce rost are să le mai scriu pe toate. Dar, pentru început, aş vrea să fiu mai curajoasă, mai hotărâtă.
O seară frumoasă!

| justmebi a răspuns:

Fizic...foarte multe. in rest nimic laughing

| xBlackDreamx a răspuns:

Nasul, sa fie putin mai mic, dantura(am niste dinti strambi.), increderea prea orbeste, timiditatea.

| Alexxxxx1 a răspuns:

Inaltimea-5 cm in minus ar fi perfect big grin laughing
In rest nimic, ma consider ft bun asa cum sunt, si asta ar trebui sa faca toata lumea: toti suntem frumosi si minunati asa cum suntem :*:*:*

| ILoveWeekends a răspuns:

Totul..nu imi place nimic la mine...sunt foarte urata sad

| LegionarulRoman a răspuns:

Multe...

| Radamel a răspuns:

Kilelehappy

| AliiixLexiii a răspuns:

Parul... cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Felul de a gandi! Adica sa am mai multa incredere in mine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Familia.

| LivingLouder a răspuns:

Totul

| alexboss1498 a răspuns:

Parul

| AnimeG0DDDFan a răspuns:

Doar sa slabesc cateva kglaughing atat rest nothing, never, Am tot cea ce-mi trebuie mie laughing

| Nedea_Marius_1994 a răspuns:

As schimba buzunarele, sun cam goale laughing

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

Nasii

| Doηηa a răspuns:

Nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| Fatarap a răspuns:

As vrea sa schimb multe lucruri la mine... dar nu are rost cine te palce te place asa cum esti. Nu are rost sa te schimbi pentru o persoana.

| SauronLPF a răspuns:

Multe.

| diavolitadulce a răspuns:

As vrea sa pot sa nu mai pun suflet asa repede intr-o relatie pentru ca sunt genul care sufera mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NIMIC! laughing rolling on the floor

| Kimmiii a răspuns:

As schimba bunatatea, cu toate ca stiu ca cineva mi-a facut rau ..eu ii fac bine si ii ofer totul pe tava.

| Axys a răspuns (pentru anonim_4396):

Haha sincer si eu as vrea asta dar la persoana ta se refera!

| Axys a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu as schimba masina tongue.

| 010101012 a răspuns:

Aspectul fizic

| Miryy a răspuns:

Eu as schimpa nasul in rest ma consider o persoana frumoasa ca daca nu ma consider eu frumoasa cine sa ma consideree?