| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a întrebat:

Tu ce ai schimba la tine?

Răspuns Câştigător
| GnnAndra a răspuns:

Fizic thinking :Mai tot! Nu imi place aspectul meu. Poate obrajii i-as lasa laughing!

Psihic :mai nimic.Imi place asa cum sunt! Doar sa fiu mai putin sensibila.

Tu ce ai schimba? kiss

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fizicthinking Nimic in afara inaltimeilaughing
Vreau si eu sa fiu scunda sa port tocurisad
In celalalt plan mi-as dori sa fiu ceva mai ambitioasa, mai vorbareata, mai atenta si mai ales mai iertatoarewinking

| Ana-Maria94 a răspuns:

La fizic cred ca picioarele si fundul sunt putini c-am maristraight face.

| Zâmbărici a răspuns:

Fizictonguearullaughinglaughing
Ochii :as vrea niste ochi albastrui-gri in loc de caprui spre verde.

atat

Psihic?

Mi-as schimba poate putin temperamentul ca sunt prea iute la manie.

Atat!

bye

| ecristinamc a răspuns:

As schimba inaltimea(sunt micacrying()

Apoi...

As schimba tenul(am pistrui xD)

Si...

La temperament as schimba sa fiu mai puin vulcanica pentru ca acum sunt foaaarte vulcanica si poate un pic prea increzatoare, pun suflet in orice...

| Bubble a răspuns:

Fizic? POate parul ca mi s-a ars de la atata placalaughing. as mai vrea catziva cm.(1. 60) as vrea sa slabesc(ceea ce se va intampla \dancing )
dantura.(am ap jos.si dintzii albi day dreaming ). si as alege o nuanta de verde aprins la ochibig grin(acum o am verde normal)
IAr ca personalitate? Nu as mai fi asa naiva, emotiva, as spune mai des NU.
atat pana acumhappy
tu?

Am vazut ca aproape toata lumea ma intreaba ce as schimba eu la mine...

pai fizic : as vrea cam 4-5 kilograme. si dinti (am cateva carii)

iar la personalitate : mi-as dori sa fiu putin mai dura

Woow...frumoase raspunsurithinking

Am dat fundita deoarece. a raspuns corect
si nu s-a mai lungit
a spus direct ce avea de spuswinking

| Яùxsi a răspuns:

Pai fizic : as vrea cateva kg laughing ca si tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

~Fizic?~
- parul, ca am foarte multe fire rebele si nu imi place
- poate nuanta pielii, ceva mai deschisabatting eyelashes

~Personalitate~
- sa fiu mai ambitioasa

Tu ce ai schimba?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as vrea sa schimb nimic la mine! Ma plac exact asa cum sunt! Nu am nevoie de shimbari.

| ooooooops a răspuns:

Eu nu as schimba nimic doar caracterul putin da restul imi place la mine tot