| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai schimba la oameni? Ce ai schimba la tine?!

6 răspunsuri:
| ski a răspuns:

La oameni? Pai, as vrea sa nu ii mai judece pe altii doar pentru aspectul lor, si sa nu mai fie barfitori...La mine? Nu mi-ar strica putin mai mult tupeu, de multe ori ajung sa-mi para rau ca am tacut cand de fapt aveam multe de spus.

| Patricia96 a răspuns:

La oameni:rautatea, si felul de a gandii
si la mine:sensibilitatea, sunt prea sensibila pentru aceste timpuri

| Narfundo a răspuns (pentru Patricia96):

Sensibilitatea este o arma puternica.vei invata pe parcurs sa te folosesti de ea. esti mai puternica decat crezi. incearca sa te cunosti pe tine mai bine de atat

| Patricia96 a răspuns (pentru Narfundo):

Da..stiu ca taria o dobandesc in timp.

| RaReSh17 a răspuns:

La oameni, prostia, rautatea, invidia, si as vrea sa fie prietenosi, comunicativi, la mine as schimba multe, sunt prea bun cu ceilalti si unii se folosesc de mine.

| Narfundo a răspuns (pentru RaReSh17):

Asta inseamna ca trebuie sa citesti biblia prietene.Ce nu suporti tu la oameni face parte din categoria celor 7 pacate de moarte.Mai documenteaza-te.