| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai schimba la tine?

Răspuns Câştigător
| pastru009 a răspuns:

Buna.Iti spun eu ce as schimba la mine:
NIMIC! Noi suntem unici si chiar si daca avem defecte sau calitati sau probleme fizice. Exista defecte pe care le putem stapani si defecte pe care nu le putem controla din cauza vointei noastre.
Putem fi superiori defectelor mentale, morale/fizice cu ajutorul unei vointe puternice si hotararii.
De ce sa ne schimbam defectele? Acestea mai au si parti bune.De exemplu daca esti tupeist, spui adevarul gol golut despre o persoana sau despre ce te deranjeaza, si desigur acest lucru ii spui acelei persoane direct in fata.
Intelegeti ce vreau sa spun?"NU va schimbati(moral/personalitate). Sunteti unici asa cum v-a facut Dumnezeu"!

141 răspunsuri:
| ioanaAn a răspuns:

Puterea de retinere a informatiilor, as sa pot acumula cat mai multe si sa am o dorinta constanta pentru dezvoltarea personala.

| 010101012 a răspuns:

Aspectul fizic

| Overom a răspuns:

Viata mea...

| MariusBoy2013 a răspuns:

Personalitatea.

| ILoveWeekends a răspuns:

Totul..nu imi place nimic la mine...sunt foarte urata sad

| HardCore7750 a răspuns (pentru ILoveWeekends):

Eh, fiecare fata e frumoasa in felul eiwinking

| AnaLove444 a răspuns:

Dacă zic alţii să te schimbi, nu o face.La mine nu aş schimba nimic.Nimeni nu e perfect big grin

| Ruxy5 a răspuns:

Infatisarea.

| xoxolove96 a răspuns:

Fata...as vrea sa arat ca angelina jolie dar nu se poate laughing))

| Vasilescu_Cami_1999 a răspuns:

Nimic laughing)

| Darker a răspuns:

Fizic stau foarte bine, intelectual la fel... poate ochii laughing)))

| simo102 a răspuns:

Pentru inceput fata as vrea sa o am in forma de inima, parul as vrea sa il am un pic mai lung si niste suvite blonde, nasul un pic mai mic si atat, in rest imi place cum arat

| IngerPazitorr a răspuns:

As vrea foarte multe sa schimb la mine. As vrea sa fiu mai bine inteleasa si multe chestii la aspectul fizic

| CristianAnonymous a răspuns:

As incerca sa schimb la mine trecutul sa fac cumva sa nu moara tatal meu la 13 ani. Dar din pacate nu se poate.

| superdemi a răspuns:

Parul,mi-ar placea sa fie ondulat, si mai slaba, dar nu prea conteaza asta, asa am fost lasati de la dumnezeu asa ramanem, dar nu in privinta slabitului.

| Alexxxxx1 a răspuns:

Inaltimea-5 cm in minus ar fi perfect big grin laughing
In rest nimic, ma consider ft bun asa cum sunt, si asta ar trebui sa faca toata lumea: toti suntem frumosi si minunati asa cum suntem :*:*:*

| AnimeG0DDDFan a răspuns:

Doar sa slabesc cateva kglaughing atat rest nothing, never, Am tot cea ce-mi trebuie mie laughing

| Aayan a răspuns:

Buna!
Cred ca fiecare am schimba ceva la noi: fie ceva din punct de vedere fizic, fie din punct de vedere moral.
Din punct de vedere fizic as dori sa nu mai am burtica, nu e uriasa, dar exista.
Din punct de vedere moral as dori sa nu mai fiu incapatanata si sa nu mai fiu suparacioasa.
Cu timpul o sa ne cizelam, dar si prin munca si vointa.

| dogslover a răspuns:

Fizionomia corpului, as dori sa nu mai fiu asa de lenes.

| Nedea_Marius_1994 a răspuns:

As schimba buzunarele, sun cam goale laughing

| Spliffwizard a răspuns:

Vreau sa fiu scunda :/

| JustLikeHeaven a răspuns:

Eu nimic. NIMIC. II multumesc lui Dumnezeu ca nu mor de foame, sau ca nu sunt urata sau stiu si eu, ca nu am un tata betic sau o mama proasta sau stiu si eu....Peace!

| thegeaba a răspuns:

Ghetele, ca-s cam vechi si put.

| ChipDE a răspuns:

Nimic

| Radamel a răspuns:

Kilelehappy

| mariutza21 a răspuns:

Buna,
Eu as schimba dintii si mi-ar placea sa fiu mai curajoasa, indiferenta, si mai ambila cu cei din jur.

| Girl72 a răspuns:

Aş înlocui problema mea cu ochii cu sănătatea...

| Elenaeli22 a răspuns:

Parul am parul drept si il vreau cret atata imi place totul la mine nu vreau sa schimb decat parul

| Elenaeli22 a răspuns:

Parul am parul drept si il vreau cret atata imi place totul la mine nu vreau sa schimb decat parul

| RosyInferno a răspuns:

Nimic. Poate doar ceva din fizic. In rest. nu am probleme cu mine insami.

| ionutvas a răspuns:

Tooooooooooot