| Pandicorn123 a întrebat:

Ce ai visat aseara sau care a fost ce mai real vis visat vreodata

2 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

Cam ce visesmi se indeplineste ce am vistat aseara ca merg la moll si imi cumpar o gramada de lucrui ceea ce o sa fac.

| RainbowAndra a răspuns:

Am visat ca eram in scoala, doar ca nu faceam ore, era mult mai luxoasa scoala, apoi cica m-am blocat intr-o baie foarte mare. Nu puteam sa ies si am inceput sa tip, apoi a venit un baiat blond frumos (de care imi place si in reallaughing), m-a salvat si era foarte protectot si atasat de mine, mi s-a parut ciudat (in real nu prea ne suportam). Apoi se face ca el voia sa fim impreuna, dar nu putem pentru ca vine fostul iubit, iar eu sunt indecisa, dar in cele din urma scap de fost, el se indragosteste de una laughing. Eu raman cu blondu love struck. Daca ar fi asa si in real laughing. Ieri seara am visat astahee hee