| Vlady96 a întrebat:

Ce alegeti-Green day sau Three days grace

6 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Logic Green Day big grin

| bianka93 a răspuns:

Amandowa pentru ca ambele imi plac la fel de multhappy

| Aiwendil a răspuns:

Mai mult Three Days Grace, dar imi place si Linkin Park!
Rock-ul la putere!big grin
Bye!

| vladvlad23 a răspuns:

Three Days Grace e mult mai fain dupa parerea mea. Am vreo 12 melodii de la ei care imi plac. De la Green Day numai 1 imi place. Eu is pentru 3days grace

| daydreamer a răspuns:

Grren day kiss

| JohnnyWylde a răspuns:

Three Days Grace fara niciun fel de indoiala. Melodiile lor pastreaza acel sunet de hard rock puternic, dar totodata vocea lui Gontier atinge la suflet in melodii precum Never Too Late. Geniali baietii. Daca nu sunteti de acord ascultati melodiile dupa Transit Of Venus.