| CopilRasfatzat a întrebat:

Ce amintiri as putea scrie in albumul de sfarsit de cls a8-a? :d

Cat mai multee big hug love struck si bineinteles...-> FUNDA

3 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Tu stii cel mai bine ce amintiri ai pe care le-ai putea scrie in albumul de clasa a 8. Noi nu le stim ca sa iti raspundem la intrebare. Bafta!

| aLixx a răspuns:

Scrie pe google "maxime prietenie " sau doar "maxime" si alegeti.sau "citate"...eu asa am scris in albumele colegilor.happy cate un citat sau ceva despre prietenie sau altfel de citat care sa se potriveasca cu personalitatea lui.

| xXCrystyanXx a răspuns:

Stai putin, tu vrei ca noi sa-ti insiruim amintirile tale?