| S3S3an a întrebat:

Ce anime mi-ati recomanda, sa fie fara lupte, ceva pentru adolescenti.Dau funda

2 răspunsuri:
| AktivShack a răspuns:

Buna.Un anime bun si fara lupte ar fi Death Note.Vizionare placutahappy.

| OkZStfuxD a răspuns:

Sakurasou No Pet Na Kanojo, Elfen Lied, Zetman, Tonari No Kaibutsu - Kun, Fairy Tail, Death Note, Another, Ao No Exorcist, Miraii Nikki, High School Of The Dead, High School Dxd, Sword Art Online, STEINS GATE, Amnesia, Arcana Famiglia, Hiiro No Kakera, Campione, Air Gear, Vampire Knight, 07 Ghost, 11Eyes
. Le-am vazut pe toate si le recomand cu placere daca esti un fan al anime-urilor japoneze! >:3