| S3S3an a întrebat:

Ce anime-uri imi recomandata? Să merite să fie văzute.

1 răspuns:
| positivity a răspuns:

Îți pot recomanda foarte mult anime-uri geniale, pentru că anime-urile sunt un hobby de-al meu.
Însă cele care m-au impresionat sunt: „Another", „B Gata H Kei", „Clannad", „Clannad after story", „Death Note", „Hell girl", „High school of the dead" (e cu zombie, însă e genial), „Hyouka", „Kaichou wa maid-sama", „Kaleido star", „Kimi ni Todoke", „Lovely Complex", „Nana", „Naruto", „Naruto Shippuden", „Romeo and Juliet", „Rosario Vampire", „Shiki", „Sankarea", „Sword Art Online", „They are my noble masters", „Tokyo mew mew", „Tonari no kaibutsu-kun", „Vampire Knight", „Vampire Knight Guilty".
Toate aceste anime-uri le poți vizualiza aici: http://www.desenesianimeonline.info/anime.php