| VastoLorde18 a întrebat:

Ce anime-uri seamana cu naruto sau dragon ball z? Sau macar sa merite vazute. Ma gandeam sa vad beach... este vreun anime mai bun?

Răspuns Câştigător
| SasukeCS2 a răspuns:

Fullmetal Alchemist, Inuyasha, Inuyasha: Actul Final, Bleach, Naruto Shippuden.
Aici le poti viziona pe toate cele mentionate gratuit in limba romana: http://www.animekage.com/
Au si filme-anime
http://www.animekage.com/filme-anime/
La Naruto in caz ca nu ai vazut toate episoadele din seria veche le poti viziona tot acolo, are 220 de episoade seria veche si seria noua se numeste Naruto Shippuden care are 337 de episoade momentan (apare cate un epiod nou in fiecare joi).

| VastoLorde18 explică (pentru SasukeCS2):

Ms. am vazut tot ce inseamna naruto. Am sa vad Inuyasha si bleach

6 răspunsuri:
| lexualex11 a răspuns:

Iti recomand Code:Breaker il poti vedea pe NBI-fansub sau A-nolimit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca ai dat deja funda, nu imi pasa happy Vreau sa iti recomand niste anime-uri mai bune decat tipu' care a luat funda tongue Fairy Tail si Yu Yu Hakusho

Iti spun eu, sunt cel mai mare fan al anime-urilorwinking Sunt superi tari anime-urile acestea, incearca-le happy Yu Yu Hakusho nu e chiar asa de frumos desenat, dar este foarte tare big grin Vizionare placuta! big grin

| VastoLorde18 explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc vazusem cateva episoade din yu yu hakusho si mi-a placut dar nu stiam cum se numeste. acum l-am recunoscut

| anonim_4396 a răspuns (pentru VastoLorde18):

happy Cu placere

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Naruto Shippuden of course laughing
In tineretile mele mi-au placut si Inuyasha, Jigoku shôjo (Hell girl),
Gakkô no kaidan (Ghost Stories)