| Vickyyy a întrebat:

Ce anime-uri imi recomandati?
Dar sa nu fie cu lupte si chesti din astea
dau fndaa
multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Ooo "finally" cineva cu gusturi bune pai sa incepem :
kaicho wa maid sama! este foarte bun clasat pe locul 1 la mine in top
locul 2 Special A foarte asemanator in unele faze cu primul banuiesc ca si asta a fost motivul de l-am clasat pe 2
3 kimi ni todoke ceva mai special sezonul 1 avand comedie/romance iar cel de al II-lea fiind romance/drama dar cu un final bun asteptat de toata lumea
4 toradora! merita vazut
5 lovely complex grafica medie dupa parerea mea dar o poveste reusita
paradise kiss - nu are un final prea placut dinpacate
lasa-mi aici sau la mesaj privat id de messenger si iti dau mai multe detalii de fiecare crede-ma ca merita toate dar sa mai vorbim pe subiectul asta deoarece nu suntem multi pasionati de treaba asta
bafta si astept mesajul tau