| Mia999 a întrebat:

Ce aparat foto imi recomandati pana in 1000 lei? vreau sa fie mai performant si sa iasa pozele artistice de preferat Nikon sau Canon. multumesc frumos de ajutor

4 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Nu poti gasi aparat performant pana in 1000 de lei sad poate doar de la Fujifilm, dar nu le-as numi "performante"

| HolyPotato a răspuns:

Sau incearca sa cauti aparate Nikon second-hand, poate gasesti un pret apropiat happy

| snzpaul a răspuns:

Performant până în 1000 de lei, mai greu.
Îți recomand cele de la Canon, începand de la 1500 lei.
Am un Canon (poți vedea și în avatar) și sunt super-mulțumit de el.

| pagetoc a răspuns:

Uite aici un Canon foarte bun si la oferta, mai ieftin decat la eMAG: http://ow.ly/mzWzc
Citeste review-uri si convinge-te. Bafta!