| night_crawler a întrebat:

Ce ar fi lumea fara fete...si invers...cum v-ati imaginao?happy

Răspuns Câştigător
| gingasu a răspuns:

Viata fara femei ar fi mult mai linistita... nu ar mai avea cine sa ne cicale in fiecare zi cum fac femeile... ca au o gura foarte mare... greu ar fi din punctul de vedere al necesitatii firesti (s. e. x), dar sa nu disperamwinking facem noi in vre`un fel sa nu ducem lipsa happy... exista papusi gonflabile laughing iar daca n-ar mai fii barbati, s-ar duce de râpeă specia umana... deci pana la urma tot barbatu e mai importanthee hee! vor veni acele timpuri in care femeile care nu pot sa faca copii... barbatu acelei femei se va duce la un laborator pentru a dona "esenta " vietii... urmand ca dupa aceea viitorul făt sa se dezvolte intr-un mediu artificial happy... Cred ca se stie deja ca stiinta asta evolueazahappy

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ar fii naspa rausadEu nu as supravietuii fara voibatting eyelashes
puppy dog eyes.si nu mi-ar placea ideea sa fiu lesbiana...sincerbig grin.iubesc baietiismug.big grin

| monyk a răspuns:

Buna, pai nu se poate fete fara baieti sau baieti fara fete, pentru ca daca nu ar exista baieti de exemplu, nu s-ar putea perpetua specia in primul rand, apoi viata ar fi mai plictisitoare si trista...

| fluturas a răspuns:

Ar fi naspa laughing

| daii a răspuns:

Nu ar exista raised eyebrows
Nu ar fi nimic, decat o monotonie totala probabil.Sa vezi in jurul tau numai fete.sau numai baieti.Ar fi ridicolhappy.

by daiiwinking

| SweetCandy a răspuns:

Ar fii ciudatbig grin trebuie sa recunosc ne enerveaza ei, da' asa lipsa de testosteron...nu e bunalaughing)

| Bishop a răspuns:

Gay sau lesbi

bishopwinking

| Raiden a răspuns:

O lume de gay!
De fapt nici n-am fi existat.pentru ca nu ne-am fi reprodus:d.

| night_crawler explică:

Invers...adica o lume fara baietibig grin

| ATB a răspuns:

Ar fi o lume Gaylaughing. Fara fete oricum ar fi urata si trista iar fara baieti doar trista. Imagineaza-ti ca probabil cea mai mare placere a fetelor ar ramane shoppingu, noi baietii le oferim placere sufleteasca si trupeasca. Iar baietii ar fi la football toata ziualaughing. Ar fi ciudat iar perpeduarea speciei nu ar mai avea loc deci nu ar mai exista oameni.

| Betty18 a răspuns:

Ar exista doar gay si lesbiene si baietii s-ar baza pe,, manuela" iar fetele pe degetellaughingrolling on the floorrolling on the floor

succes

| Kandy a răspuns:

Ar fi super nasol in ambele variante! Chiar daca ne mai suparati mai big grin, sa stiti ca tinem la voiwinking! Si voi fara noi...nu vreau sa-mi imaginez I don't want to see... o lume gay...super aiurea! deci sa fim fericiti ca suntem si fete si baietiwinking! love struck

| AndutzaAndu a răspuns:

O lume fara baieti.....hmmm.......ar fi extrem de naspa si ar fi si tare plictisitor....iti dai seama...nu s-ar mai perpetuua specia noastra....cum au rasp si ceilalti...ar fi o lume ori de gay ori de lesbi.....nu ar mai fi fost baieti frumosi dupa care sa te uitirolling on the floorrolling on the floor

| iuliana21 a răspuns:

Un mare dezastru...

| larisa_6959 a răspuns:

Ar fii naspa rau de tot...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fi toți gay...