| sergiu_2449 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac un baiat ca sa te cucereasca?(funda)

Răspuns Câştigător
| Lavazza_5427 a răspuns:

Faina intrebarea!
Baiatul care m-a cucerit a stiu sa ma faca sa rad in orice moment si a stiut sa imi arate ca ii pasa de mine, de orice lucru pe care il spun, de problemele mele. Fiecare baiat are farmecul lui, dar tuturor fetelor le place sa fie tratate cu un anumit respect. Vor ca baiatul sa lase inhibitiile deoparte, sa fie total deschis in fata lor si atunci va deveni din ce in ce mai dragut si cu un farmec irezistibil. happy

3 răspunsuri:
| Adda_5780 a răspuns:

Pff. e greu sa raspunzi la astathinking depinde si de fata.
cred ca ar trebui sa fii natural, sa comunici des cu respectiva, sa ii ceri parerea, sa ii demonstrezi ca iti pasa si sa nu ii spui chiar din prima "te plac"ia`o usor xD. o fata se poate cuceri si prin gesturile pe care le faci cand esti in prezenta ei, sa fii spontan, sa zambesti si sa o pui pe ea in valoare, gen dk voi vbiti si mai apare candva( adica alte fete) sa nu le bagi pe ele prea mult in seama.
succes >big grin

| Adda_5780 a răspuns:

Pff. e greu sa raspunzi la astathinking depinde si de fata.
cred ca ar trebui sa fii natural, sa ai simtul umorului, sa comunici des cu respectiva, sa ii ceri parerea, sa ii demonstrezi ca iti pasa si sa nu ii spui chiar din prima "te plac"ia`o usor xD. o fata se poate cuceri si prin gesturile pe care le faci cand esti in prezenta ei, sa fii spontan, sa zambesti si sa o pui pe ea in valoare, gen dk voi vbiti si mai apare candva( adica alte fete) sa nu le bagi pe ele prea mult in seama.
succes >big grin

| IrinaX a răspuns:

Sincer cum a reusit un baiat sa ma faca sa fiu in al 9lea cer, noi ne stiam doar din vedere si nu orea vorbeam, peurma ne'am aranjat o intalnire in parc asa sa ne vedem sa vorbim, a avut grija sa nu ma plictisesc adica mereu cand numai stiam eu ce sa ii mai zic venea el cu un alt subiect de vorba, si facea mereu glume era asa amuzant, a avut grija sa ma simt bine, iar la sfarsit in locul pupicului de pe obraz m-a sarutat. pentru ca totusi era sigur ca o sa accept odata ce am venit in parc sa ma intalnesc cu el si nici nu; l cunosteam era clar ca doresc ceva mai mult