| rockaholic a întrebat:

Ce ar trebui sa imi iau cu mine intr-o tabara de o saptamana la Durau si cati bani?

Răspuns Câştigător
| Ralucka_7047 a răspuns:

Eu am fost anul trecut si mi-am luat 150 lei pentru ca stiu ca tine 7 zile si au magazin in curtesmug si mai stiu ceva... o sa stai in complexul de la Art-edwinking si iti vor da la sfarsit un cd cu tot ce ai facut. o sa te filmeze e super` tare smugdaca nu ma insel te-a costat 800 lei happy... da`mi fundita plssmug

3 răspunsuri:
| oareux a răspuns:

Poi.inn jur de 2 milione jumate bani de buzunar iti ajung big grin poti sa iti iei mai multi bani sh ii aduci acasa dac` na`ia ce face cu eibig grin

Uite o lista de obiecte indispensabile

IGIENA
sapun
prosop ( 2 prosoape mai mari si unu mic )
sampon
pasta de dinti
periuta de dinti
crema de corp

Frumusete (nu stiam cum sa numesc gruparolling on the floor)

Machiajuri-Fard, Fond de ten, Luciu de buze, PArfum, Deodorant, etc.
Clame de par
Elastice
Ochelari de soare
Spray pentru vopsit parul`( e unu orkide se ia la prima spalare si e super in tabara)
Bratari
Lantisoare
Inele

Alte indispensabile

Pastile de rau de masina
Bandaje
Reviste pentru plictiseala
Mp3

si multee haine si incaltaminte... sper ca te-am ajutat

| andrei a răspuns:

Bani nu situ cred ca acolo priemsti si mancare si e mai fain asawinking

si cat imi putine :d adica doar stricu necesar

bafta!

| Ralucka_7047 a răspuns:

Pai o sa fie super dar o sa trebuiasca sa te trezesti devreme ca va trebui sa faci de dimineata inviorarea. De dimineata vei avea un fel de scoala amuzanta cu niste profesori (desen, muzica, dans, teatru, sport) iar teatrul il vei face cu un baiat super de treaba Ciprian care detine complexul art-ed happy. ps : e unchiul meu