| dodo1530 a întrebat:

Ce ar trebui sa le spun profesorilor/profesoarelor cand le dau ciocolata, deoarece este ziua mea?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa le spui nimic. Te duci la ei cu ciocolata si ei o sa te intrebe daca e ziua ta si o sa te felicite.

| baddgirl a răspuns:

Buna
In mod normal nu trebuie sa le spui nimic, dar daca ti neaparat sa zici ceva, poti spune ca:Astazi este ziua mea, fac...ani,nu ca ii servesti pentru a le arata respectul ca pana la urma urmei este ziua ta si faptul ca-i servesti cu ciocolata nu arata ca ii respecti foarte mult, o faci pentru ca asa se procedeaza de zeci de ani tongue

| Bewaree a răspuns:

Simplunerduna ziua astazi este ziua mea de nastere si le dai ciocolata laughing

| NextTime_Stefanutzu_1990 a răspuns:

Cu ocazia zilei mele de nastere, as vrea sa va ofer o mica atentie pentru a va arata respectul meu!