| Bixuuuuuu a întrebat:

Ce ar trebuie sa stie o fata cand isi incepe viata sexuala? si cum ar trebui sa se comporte?

Răspuns Câştigător
| Kohl_Simona_1996 a răspuns:

O fata ar trebui intai sa vada ca baiatu acela cu care va face primul pas merita cu adevarat. Acel baiat nu trebuie sa te faca sa plangi niciodata, sa nu te minta si sa nu te insele. Trebuie sa ai grija sa nu ramai insarcinata si trebuie sa te comporti cum doresti tu sa fii tu insa-ti! sper ca te-am lamurit.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa stie ca protectia e pe primul loc