| Fineness a întrebat:

Ce as putea adauga la un blog?

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

---> Ai putea adauga o sectiune numita 'Barfe si Critica', iar acolo sa 'discutati' despre vedete, despre haine, despre coafuri nereusite si Neaparat trebuie sa adaugi multe poza (cu poze site-ul tau va parea mult mai frumos si mai interesant!).

---> Mai poti sa adaugi o rubrica cu titlul 'Noutati', iar acolo poti sa scrii despre noutatile din lumea modei, despre cuplurile celebre de la Hollyood (de ex. Liam and Miley Cyrus).

---> Poti sa mai adaugi multe ale sectiuni, dar sunt sigura ca ai o imaginatie foarte bogata si toti care vor intra pe blog`ul tau vor fi uimiti! happy

---> Bafta cu blog`ul! puppy dog eyes

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bannere, widget-uri (ceas, calendar), imagini, chat (yahoo messenger pingbox), sondaje de opinii, reclame, ș.a.m.d.
Baftă!