| Lost In Your Smoke™ a întrebat:

Ce as putea adauga la un blog?

4 răspunsuri:
| maryus92 a răspuns:

Stiu eu adauga videoclipuri, imagini ceva multimedia ce iti place tie, baftawinking

| Laura_9657 a răspuns:

Pai trebuie in primul rand sa ai un subiect...sa vorbesti despre un anumit lucru, scrie ceva ce iti place tie, un hobby de al tau(adauga imagini, cateva cuvinte). O poveste pe care nu ai uitato, muzica. Adauga ce ti se pare tie interesantwinking
Baftawinking

| ronin33dan a răspuns:

Depinde ce vrei tu sa faci cu el? Daca bani sexul si muzica te ajuta, daca numai de dragul de al avea... ce vrei, depinde de varsta ta!

| maratria a răspuns:

Bannere, reclama.