| Mww_Mowgly_1980 a întrebat:

Ce as putea face in vacanta asta de vara? vreau sa fac lucruri creea tive jocuri etc! va rog spuneti-mi m-am plictisit rauuu

3 răspunsuri:
| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Nu stiu, dar eu chiar as vrea sa imi gasesc o slujba pe timpul vacantei. Incearca, cred ca ai mai mult de 14 ani, nu?

| Madalina_Maria_1999 a răspuns:

Ai putea merge in parc, la bunici, la club, sa mergi la o terasa, sa faci un gratar cu gasca, sa scrii daca ai, sa canti. Funda?

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Am atatea idei...
mananca un cactus
fa baie in Fanta
asculta muzica la casti in timp ce te invarti si dupa dai un shot cu vodka de 5 ori
baga-te intr-o valiza
Pune-le la cupluri un inel in pahar la fata si vezi cum reactioneaza dupa ce termina de baut
iti legi ploapele cu scoci