| alma200033 a întrebat:

Ce as putea face sa nu mai îmi crească părul pe picioare negru și să revină șaten. Dupa epilare a devenit negru.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce intrebare laughing) n-ai cum, si ce conteaza ce culoare e din moment ce il epilezi

| alma200033 explică (pentru Adry05):

Doar că îmi crește mereu sub piele și am bubite

| Adry05 a răspuns (pentru alma200033):

Pai nu te mai face cu lama, fa-te cu ceara.

| alma200033 explică (pentru Adry05):

Nu m-am făcut niciodată cu lama doar cu cremă și benzi

| Adry05 a răspuns (pentru alma200033):

Si crema e la fel de rea.

| alma200033 explică (pentru Adry05):

Și ce să folosesc atunci?

| Adry05 a răspuns (pentru alma200033):

Benzile is ok, insa ceara calda traditioala ar fi cea mai buna metoda totusi.

| sierra1 a răspuns:

Părul va creşte mereu şi scapi de el doar prin epilare. Şi culoare rămâne, Eventual veyi aici:
http://clicksanatate.ro/7-metode-de-epilare-eficiente_0_3092.html