| noneeeee a întrebat:

Ce as putea sa cumpar unei fete(16 ani) de vreo 15 lei? p s facem o tombola la scoala

Răspuns Câştigător
| Hieer a răspuns:

O esarfa, o pereche de manusi, o caciula ( ca tot a venit iarna)
un ceas
bijuterii (lantisor, bratara, cercei)
un maimutoi
o ''brosa'' cu initiala numelui ei sau cu zodia sa...

Sper ca te-am ajutat!

9 răspunsuri:
| bebeusha123 a răspuns:

Un animalut de plus, majoritatea fetelor adora chestiile din plus. Oricum nu conteaza cadou, conteaza gestul si modul in care il dai, sper ca te-am ajutat.te pup

| bebeusha123 a răspuns (pentru bebeusha123):

Sau ceva simbolic de craciun.se gasesc acum in toate magazinele diferite lucruri specific de sarbatori

Răspuns utilizator avertizat
| LineGuide a răspuns:

Un ursulet ceva dragalas de plus, sau ceva cu luminite de craciun...

| superdorex a răspuns:

Pe langa ceva de plus, eu zic ca ar merge si un buchet de flori! Ai face senzatie!

| bebeusha123 a răspuns (pentru superdorex):

A sp doar de 15 lei nu de 150 de leitonguelaughing

| EvaneSScence a răspuns:

O esarfa, un fular sau un ursulet de plus. Mai poti lua de la Meli Melo un colier finut ( daca aveti magazin in oras).

| neutrino a răspuns:

O carte.

| TexCus a răspuns:

O chestie de pluș/carte/floare.