| 009 a întrebat:

Ce asi putea face cu betele de la inghetata? in afara sa le arunc la gunoi sau sa fac ramde fotohappy

Răspuns Câştigător
| @ll3xXx@NdR@ :x a răspuns:

Fa ceva pentru camera ta.nu neaparat sa insemne ceva poti face ceva abstract si sa pictezi dupa...sau sa cauti modele si idei pe google. poti face ceva pentru un cadou sau pur si simplu sa iti ""decorezi"" biroul/camera cu lucruri facute de tine. sper ca te-am ajutat.kiss

7 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Sa le lipesti si sa faci omuletzi sau diferite figurine...chiar nu am prea multe idei despre asa ceva.

| Doddel a răspuns:

Iti poti scrie numele myky (lipindu-le) apoi il pui undeva

| Doddel a răspuns:

Il lipesti pe usa de la camera ta de exemplu

| 009 explică:

Ally, sa stii ca deja fac asta numai ca am intrat in criza de idei(zilele aste nu am mai facut nimic nebunescsada doar ca l-am dus pe tata la malllaughing )oricum mersihappy

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Sa le colectionezilaughing asa faceam eu cand eram mai micahappy

| @ll3xXx@NdR@ :x a răspuns:

Oklaughinglaughing dar mersi frumos pentru funditzsa

| Casandra a răspuns:

Le pui intr-un pahar cu suc si faci alta inghetatalaughing