| rose12 a întrebat:

Ce ati alege dintre filmele:de aventura, de comedie, de actiune, filme horror, filme SF, filme thriler, telenovele, diertisment, realiti-show, realiti-telenovela, teleshoping etc? (daca filmele preferate nu se regasesc in lista de mai sus le spuneti voi pe cele preferate).

4 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Pai sa o luam pe rand.eu personal prefer filmele horror love struck te tin in suspans (unele) si e fain sa te uiti seara cand ploua devil, la filme sf nu ma uit nu are rost sa imi umplu capu cu chestii care nici nu exista gen muste uriase etc., filmele thriler imi plac. cele care te tin in suspans.si unele sunt.ca in viataoh go on, daca te-ai uitat la o telenovela poti spune ca le-ai vazut pe toate pentru ca in toate se intampla cam acelasi lucru oh go on..., diverstisment...merge din cand in cand si comedie la fel. cele de actiune sunt aproape la fel cu cele thriler iar cele de aventura sunt asa si asa. celelalte mentionate de tine sunt prostii.

| MMihai a răspuns:

Documentarele de pe astea educative și eventual comediile! Restul sunt pierdere de timp!

| dfnxjvgh a răspuns:

Horror;; x mai ales alea 3D smug

| IloveGnR a răspuns:

Horror sau comedie smug