| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati alege intre : Nokia lumina 800, Nokia lumina 900, Htc evo sau HTC fantastic [ sau si altele` "HTC"] Samsung galaxi S2 sau nexux galaxy. Care e mai bun/frumos/de calitate? puppy dog eyes justificati :* funda. vreua cat mai multe raspunsuri.

2 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Dintre cele spune de tine Galaxy S2 e unul din cele mai bune. E deja recunoscut pe plan mondial ca fiind "telefonul anului 2011" dar daca a venit vorba de HTC-uri, mai e putin si apare pe piata HTC One X. Nu stiu care va fi pretul, dar din specificatii se poate lua la tranta cu S2 si la unele capitole (memoria spre exemplu) il intrece.
Bine, recunosc sunt si subiectiv cand spun asta. La Galaxy Nexus sincer nu ma atrage designul, si doar faptul ca vine cu Android 4. 0 nu-i destul cat sa ma convinga tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Htc cha chawinking are o prietena si imi place foarte mult.Merge foarte bine, aspect frumos:X.