| anonim_4396 a întrebat:

Cew ati alege dinte : Nokia lumina 900, LG optimus black si nexux galaxi?puppy dog eyes funda. vreau mai multe raspunspuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Deci.
Nokia Lumia 900:
Procesor: 1.4 ghz
Ecran:4.3"
Camera: 8 mp cu flash
Memorie ram: 512 mb
Memorie interna: 16 gb
Sistem operativ:?
Samsung Galaxy Nexus:
Procesor: 2 procesoare de 1.2 ghz
Ecran: 4.65"
Camera: 5 mp cu flash
Memorie ram: 1 gb
Memorie interna: 16 gb / 32 gb
Sistem operativ: Android 2.2
Lg Optimus Black:
Procesor: 1 ghz
Ecran: 4.0"
Memorie interna: 2 gb
Memorie ram: 512 mb
Sistem operativ: Android 2.2

Daca vrei sa faci poze bune, alege Nokia. Daca vrei sa ai viteza pe net, peste tot cu el, ia Nexus pentru ca are procesor mare big grin-- si LG, lasa-l laughing

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Dragoste si sex?

| Abracadabraash a răspuns (pentru anonim_4396):

Am pus o categorie al intamplareraised eyebrows

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Nokia lumia 900 uital, nu e bun de nimic. Intre LG optimus black si galaxy Nexus eu iti sugerez sa iti cumperi galaxy Nexus pentru ca are ecran mai mare, procesor mai bun, si bateria tine mai mult big grin Daca vrei mai multe specificatii ca sa iti dai seama ca galaxy Nexus e mai bun, am sa le scriu, doar sa spui kiss

| Abracadabraash a răspuns (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Da, chair ate rog daca stii sa imi mai dai niste detalii happy vreau sa imi cumpar, si chiar nu stiu de carelaughing multumesc:*

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru Abracadabraash):

Deci.
Nokia Lumia 900:
Procesor: 1.4 ghz
Ecran:4.3"
Camera: 8 mp cu flash
Memorie ram: 512 mb
Memorie interna: 16 gb
Sistem operativ:?
Samsung Galaxy Nexus:
Procesor: 2 procesoare de 1.2 ghz
Ecran: 4.65"
Camera: 5 mp cu flash
Memorie ram: 1 gb
Memorie interna: 16 gb / 32 gb
Sistem operativ: Android 2.2
Lg Optimus Black:
Procesor: 1 ghz
Ecran: 4.0"
Memorie interna: 2 gb
Memorie ram: 512 mb
Sistem operativ: Android 2.2

Daca vrei sa faci poze bune, alege Nokia. Daca vrei sa ai viteza pe net, peste tot cu el, ia Nexus pentru ca are procesor mare big grin-- si LG, lasa-l laughing

| GLu a răspuns:

Raspuns: alege o alta categorie!