| zBub a întrebat:

Ce ati alege : iPhone 4s sau Galaxy S4? Argumentati :*!

2 răspunsuri:
| SaVa13 a răspuns:

Depinde daca il vrei pentru multimedia recomand S4 pentru ca performanta e buna si gasesti mai multe jocuri pentru android decat pentru MAC. Iphone 4 e mai mult pentru desing si alte chestii.

| QueenSkv a răspuns:

Eu aleg 4s-ul pentru ca este mult mai simplu de folosit, camera este mai performanta si el in sine este un telefon complex fiind ultimul model facut de producatorul Apple care a decedat. Eu am 4s si tatal meu s4 dei stiu foarte bine ce zic. Galaxy s4 insa are un ecran pe care raman amprentele, pozele ies miscate/blurate neavand functia HDR si butoanele de jos sunt enervante pentru ca apesi fara sa stii si na ..chiar daca pare mai bun nu estewinking