| alexyapink a întrebat:

Ce ati face daca ati avea doua prietena cu, care va impacati bine dar ele nu se inteleg deloc? dau funditakissmersi

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

As incerca o relatie de prietenie cu ele in particular, de exemplu azi ies cu prima la un suc, maine ma plimb cu cealalta si tot asa big grin.

2 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Să aleg una care mă iubeşte, e sinceră şi adevărată. Pentru că altfel, vei fi mereu la mijloc şi nu este bine pentru tine.Eu am păţit asta şi nu a fost deloc ok, am rămas între ele şi până la urmă, pentru ele, că încercam să le împac, eu am fost de vină. Aşa că am ales una dintre ele care mi-e alături la bine şi la greu, mereu! Aşa că, nu urma gura lumii, alege ce-ţi spune instinctul!

| Mirela a răspuns:

Eu am patit asawinking dar pana la urma mi-am dat seama ca una d ele era d "carton" eram buna cand o ajutam cand era trista, ii dadeam sfaturi.cand eram eu in situatia aceea nu prea imi zicea mai nimic.

aiurea.si am ramas prietena f buna doar cu cea care meritalove strucko ajut si ma ajuta la problemebatting eyelashes