| croissant a întrebat:

Ce ati face daca daca veti castiga 60.000 de euro. Ce veti lua?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

1 apartament as lua si restul as cheltui pe calatorii.

4 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Eu personal mi-as ajuta parinti apoi cu banii ce raman mi-as face ceva pentru mine pentru viitorul meu sau mi-as lua lucruri noi etc.

| victorandrei a răspuns:

As pune la loto sa castig 6 "meleoane" laughing

| AmaliaM a răspuns:

Mi-aş lua un aparat foto profesionist pentru că ăsta e visul meu de muţi ani. restul i-aş păstra ca să-i folosesc la facultate şi după aceea.

| macs3k a răspuns:

Eu una as incerca sa gandesc pe viitor, acum fac un curs de coafura, as pastra banii si dupa ce as termina mi-as deschide un salon si restul as pune in banca:d bine pe langa alte nevoi care trebuie si alea aranjate. tu ce ai face?