| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati facut azi la scoala de 1 iunie? Se presupune ca 1 iunie e ziua copilului desi eu am facut oree x(

10 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

La fel. A fost o zi obisnuita in care am facut toate orele. Partea buna este ca avem data de 4 iunie zi libera.

| PatyKan a răspuns:

Da, si noi am sarbatorit la fel! Am facut ore...

| Ruxandra1998 a răspuns:

Foarte naspa.Noi am dat chef happy

| Crucified a răspuns:

Am facut scoala

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Am dat probe sa intru la liceuu` la care vreau.la multi ani

| AVRILavigne1000 a răspuns:

Eu nu am facut deloc scoala ca sunt bolnava de se invarte camera bine ca ma corecteaza astia de la TPU ca nu mai vad nici o litera si mai port si ochelari, da daca as fi fost la 11:30 mergeam in parc si stateam acolo pana la 24:45 oricum eu ma duc pentru ca daca ma simt in stare ar trebui sa cant pe scena dar nu cred ca sunt in stare

| AVRILavigne1000 a răspuns:

La multi ani te pup kisskisskiss

| And4rr a răspuns:

Eu nu!

| Mmonikka98 a răspuns:

Am avut program scurt.Dar bineinteles mate si romana lw+am facut.

| piciulikLui a răspuns:

La scoala la noi s-a dat petrecere!