| larisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa111 a întrebat:

Ce ati facut la Limba si literatura romana happy? [ teste initiale x( ] clasa a V|||-a happy

Răspuns Câştigător
| Sombrero a răspuns:

Heeeihappy! Pai, ce sa zicthinking mi s`au parut accesibile. ideea e ca mi s` a parut putin -timp 45 minute, din care pana ce aduce subiectele, pana ce le imparte si mai explica oh go on Is relativ multumita fata de alte teste... :-s Astept acum nota! Ce o fi o fi, oricum nu le trece b-). Sa ai nota cat mai mare! Bafta!

2 răspunsuri:
| AdrianL a răspuns:

Eu sunt in clasa 7B si m-am uitat si pe testele de a 8-a la romana mie mi s-au parut cam aceleas parerea mea dar am stiut si cred ca iau 9, 8.

| kittyKatAlawaysHappy a răspuns:

Am luat 9.50.mi-a scazut 50 sutimi ca nu am pus titlul ca compunere laughing in rest...mi s-au parut chiar usoare big grin happy