| ABT a întrebat:

Eu dau 5 teste initiale, la mate, romana, fizica biologie si limba 1.Sunt clasa a7a. Aveti idee daca mai dau la ceva?big grin Fundita!

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

La noi ne-a si anuntat directorul la ce dam(si eu tot a 7-a sunt).Se pare cam dam la Lb.Romana,Mate,prima lb. moderna(in cazul meu,engleza,dar depinde), Fizica, Chimie si Civica.Si eu sunt ingrijorata, din moment ce eu la civica am facut doar 2 ore din moment ce profa a lipsit.

7 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Dai la limba materna(romana),o limba moderna(engleza,franceza sau germana,depinde de ce faci),matematica,fizica,chimie, biologie, istorie(poate) si cultura civica. Funda?

| ABT explică (pentru Siracuzia):

Si cum as putea sa dau la chimie si cultura civica daca nu am mai facut pana acum?big grin Adica, din ce anume as da?

| wintage a răspuns:

Eu la liceu dau 12 asa ca s-ar putea sa dai si tu mai multe de 5...

| lizzy01 a răspuns:

Eu stiu ca se dau la toate obiectele...numai la muzica si desen aleg profesorii daca dau sau nu...

| gabi1198 a răspuns:

Eu cel putin am dat,pe langa la cele enumerate de tine, si la muzica, tehnologie si chimie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teste initiale se dau la toate materiile. straight face

| PapushaDeCristaL a răspuns:

S-ar putea sa dati la chimie