| tukhey23 a întrebat:

Ce ati invatat din experienta TPU? Argumentati!

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Am invatat, ce inseamna "plangi cu lacrimi de crocodil", am aflat preferintele oamenilor, in materie de Basescu, Vadim si principele Radu, am invatat cum se citeste corect "Anna Karenina", am elucidat misterul in legatura cu idlea, ce se pune pe yahoo, am inteles ca atunci cand pe hi5, ii spui "NU MULTUMESC", nu-i va aparea pe e-mail ca i-ai respins prietenia, am descoperit ca unii dintei noi cred mai mult in stiinta, sau mai mult in Dumnezeu am reusit sa fac diferenta dintre un metrosexual, si heterosexual...sunt atat de multe lucruri happy. ma bucur din suflet ca am descoperit TPU`ul, fiindca aici pot pune unele intrebari, pe care in niciun alt loc, nu le-as putea pune[nici macar mamei]. aa si nu in ultimul rand am mai descoperit ca mai exista multi, foarte multi oameni cu sufletul cald si bun, care doresc sa ajute.
Asta am invatat eu din TPU.

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am invatat ca este foarte bine sa ajuti oameni si ca ei la randul lor te ajuta pe tine.happyAm invatat ca trebuie sa fim cu toti uniti si ma bucur mult ca am dat de TPU.happywinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu happy Nu este cel mai frumos lucru din viata mea.Sunt altele mai importantebig grin

cami
| cami a răspuns:

Nu vreau sa creez contrverse pe aici, si de aceea doresc sa nu dau nume, dar sunt multi, si vroiam sa subliniez, ca la fitece pas, nu intalnim atatia. Turki [te-am botezathee hee ] tu esti printre frunatasii acestor oamneni, si sa nu crezi ca-ti spun asta ca-mi esti amic si simpatic, [-x ele reies din raspunsurile si intrebarile tale... tu singur ti-ai castigat, in ochii mei ~titulatura~ aceasta de "om bun", fiindca.chiar esti happy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Am invatat ca este foarte important sa ajutam pe cei care au nevoie de un sfatwinking
big grin

| gabrielutzu a răspuns:

Ca exista multi dobitoci pe lumea asta, si unii mai pun si intrebari aiurea.

| tukhey23 explică:

Mumoasa:pentru. TPU, e cel mai frumos lucru care ti s-a intamplat in viata ta?hee hee

| tukhey23 explică:

Cami:foarte frumos mesajul tau. E adevarat din aceasta experienta TPU. invatam multe. Dar daca spuneai cine sunt aceai oameni, cu suflet cald. de pe TPU... era perfect.Se pare ca tu ai invatat multe de TPU.

| tukhey23 explică:

Cami:nu iti fa griji, eu mai mereu sunt botezat... deci sunt obisnuit.Sa stii ca la asta nu m-am gandit:Nu vreau sa creez contrverse pe aici, si de aceea doresc sa nu dau nume, dar sunt multi, si vroiam sa subliniez, ca la fitece pas, nu intalnim atatia... sincer.Frumos din partea ta.Eu incerc sa fiu, eu... nu am mari modele in viata, dar incerc prin modul de a fi... da distra pe alti, si de ma distra si pe mine.Iti multumesc ca ai rasp. la intrebarea mea.Esti o dulce :*:*

| tukhey23 explică:

Oana:nu sunt suparat, sunt surprins. Te intrebi de ce naiba? Poi sunt atea baieti frumosi aceea, pe seit... si eu sunt un nimic pe langa ei. App. tu orice ai face, tot o dulce si cea mai frumoasa de pe seit ramai... ma bucur, ca ai ramas pe seama mea... putin.Nu sunt suparat, sunt sa zic asa fericithee hee.
La naiba, ma simt mircea solcanuhee hee

| eu_4161 a răspuns:

Am invatat ca trebuie sa ajut oamenii chiar daca ii cunosc sau nu...Si trebuie sa continui...

| sergiu2525 a răspuns:

Absolut nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara dar e "fumata" intrebarea ta, trebuia sa treci pe la mine la intrebari sa vezi ce-o lista cu raspunsuri am.
Doar ca toate pers care au raspuns numai la asta nu sau referitlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am invatat ca e un lucru bun sa ajuti oamenii sub orice forma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am invatat ca noi, romanii ne dorim sa fim castigatori, sa fim cei mai tari, cei mai buni dintre cei mai buni indiferent de mijloace! si nu cred ca este nevoie sa argumentez, se vede cu ochiul liber!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfffff...multe.de exemplu cum sa incep o discutie cu fetele pe seama talaughing"dragul" meu prieten
sa nu mai fii suparat pe minehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic! laughing