| Melinik a întrebat:

Ce ati primit de Mos Nicolae?hee hee:X

Răspuns Câştigător
| luizza95 a răspuns:

Pai mom mi-a luat Sims 3 late night pantru ca stia ca il vreau si de la papi niste tenesi Christian Audigier foarte draguti. Mi-a placut cadoul de mos. Tu ce ai primit?

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Sincera sa fiu am primit 3 pungi!
Deci prima am primit`o din banii de la parinti in care se afla dulciuri o caciula de mos, suc si o botika rosie
In a 2 a am primit un suc (2 litri)o punga mare de prajiturele, si alte dulciuri
In a 3 a am primit multe dulciuri si din nou un suc tot 2 litri toatee, parca m-am saturat sa primesc atatea caduri straight face

| AnnaMariaaa a răspuns:

Doi maimutoi mari de pluslove struckhee hee volumul 3 si 4 din colectia Casa Noptii, placa de par si banihappy

| Bondarel99 a răspuns:

Pai ca in fiecare an:"Iti cumperi tu ce vrei". Parca e mai bine asa ca oricum parintii nu imi stiu gusturile la haine si stiu ca eu nu ma omor cu dulciurile(sunt la regim). Tu?

| ahlrh a răspuns:

Un batstraight face

| Rubi91 a răspuns:

Nimiclaughing

| BabyBlue_9975 a răspuns:

Dulciuri happy