| justmegirl a întrebat:

Ce ati vrea in momentul asta?

o doza de cola sau o inghetata? nu stiu ce sa-mi iau din astea 2=.=

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer eu as lua si doza de cola si inghetata.dar daca ar fi sa aleg as lua inghetata.pentru ca cola xcum nu face bine pe caldura astawinking sper ca te-am ajutatbatting eyelashes imi dai funda te roglove struck te roglove struck

13 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Inghetata

| Anduuu a răspuns:

O inghetata uriasa cu fistik!

| DiaNa357 a răspuns:

O doza de colabig grin

| aleCsandrra a răspuns:

laughing Eu chiar in momentul de față mănânc o inghețată balleto. Dar doza este mai bună pentru că nu iți face sete happy.

| MaryaSiAtÂt a răspuns:

O doza de cola rrece ca gheata

| MaryaSiAtÂt a răspuns:

LuLu nu cred ca o doza de cola rece face raw pe calduraa

| CookieMonsta a răspuns:

O cola rece *.*

| Wildie a răspuns:

Inghetata

| Charlote224 a răspuns:

Eu una vreau înghețataaaaa love struck e mult mai bună din punctul meu de vedere ^^
Dar dacă alegi cola hâm ai grijă să fie foarte foarte recewinking

| ruxi a răspuns:

Eu mi-as lua o dozahee hee

| Houstain a răspuns:

O îngheţată.E cald şi merge mult mai bine o îngheţatăhappy.

| Muffin_3405 a răspuns:

Cola =p~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing inghetata cola nu-mi prea place adica nu neaparat ca nu-i sanatoasa dar nu-sm obsedata inghetata ca e varaaaaaalaughingbig grin