| Florii_4197 a întrebat:

Ce ati vrea sa primiti de la mos craciun?

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Uite ce mesaj am primit eu pe messenger: Vine Mos Craciun! Ce va doriti? : a] un tel; b] un laptop; c]o jucarie; d] bani; e] nimic. Eu sincer mi-as dori niste CD-uri [Loud, Teenage Dream, Animal, My World 2. 0] si un laptop. Tu ce ti-ai dori?

5 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mersi pentru apreciere, NiceGirl! Iti doresc sarbatori fericite, numai bine si o vacanta placuta!

| micuta_6487 a răspuns:

Permis :d masina sau motor big grin si sanatate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un guvern mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma numesc diana si vreau o papusa ciciobelo

si teo vrea un bebelus care vorbeste si o papusa barbi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mos craciun eu am 13 ani si vreau o papusa cu caricior care vorbeste si care creste te rog frumos