| Papusa_1623 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac prietenei cele mai bune de ziua de nastere? cit mai multe pareri e mai binehappy

Răspuns Câştigător
| Away a răspuns:

O poza cu voi doua :d, un lant cu initiala numelui, ceva sa ramana amintire

2 răspunsuri:
| pitikaaaa a răspuns:

O bratara cu initiala numelui tau si a numelui ei
sau o perna cu o poza cu voi 2
sau un tricou cu voi 2 sau doar cu poza eihappy

| alish a răspuns:

Ai putea sa faci o bratara de prietenie pe care sa scrie BFF[best friends forever] sau initiala ta cu a ei, sau un tricou pe care sa scrie un citat in engleza despre prietenie thinking sau o rama cu o poza cu voi doua[ :X]. Acum depinde si ce ii place eithinking Poti sa ii iei si o pandantivwinking sau ceva care sa ii ramana mult timp:X si sa isi aminteasca, ca e de la tine :*
Bafta!