| Didiuxx a întrebat:

Hey! Joi e ziua de nastere a prietenei mele cele mai bune. Ce cadou as putea sa'i fac?

Fundaaa

Răspuns Câştigător
| alinae a răspuns:

O bijutarie.E o inima, care scrie Best Friend si se desparte.Adica jumatate e la tine si jumatate la tine.La mine in oras costa vreo 25 de lei, dar e doar pandantivul. Daca vrei si un lantisor de argint unul costa vreo 18 lei. Sper ca te-am ajutat, funda, te rog? puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Eu zic sa-i faci cadou cel mai bine o bijuterie, ceva.Si ideea ca Best Friends e draguta,ai putea cum a zis si @alinae o inimioara care se desparte,sau un CD cu muzica,de la formatia favorita,sau poti chiar sa-i faci unul [chiar daca si ea ar putea sa-si faca singura,gestul conteaza,indiferent,daca nu apreciaza gestul inseamna ca nu e o prietena]. Depinde si ce ii place ei,ii poti lua o bluza cu un mesaj de genul: "Become who you are" "Music makes me happy" chestii de genul,te poti lega de muzica,e imposibil sa nu-i placa.Ii poti cumpara o carte,daca-i stii stilul, o carte de Stephen King[daca-i plac cele horror] o carte de aventura [Jules Verne], depinde ce stii despre ea.

| TurnOn a răspuns:

Eu i-am dat o felicitare cu proverbe de prietenie si am invitat-o la mine sa ne distramwinking ceva sufletesc iar daca isi tine ziua vb cu alte prietene comune sa-i faceti o surpriza gen ...intarziati toate si la un moment dat cand incepe sa isi faca griji mergeti la ea! si nu raspundeti la tel daca va suna sau daca nu isi tine ziua faceti o party surpriza!

| alinae a răspuns:

Jumatate la tine si jumatate la ea.Scuze laughing

| Lavii_3618 a răspuns:

Un parfum :X
Un tricou :d
O poza cu voi in ramahee hee
Un ursuletbatting eyelashes
Niste accesorii dragute love struck

| DeepInDarkness a răspuns:

O rama foto super draguta, in care pui o poza cu voi doualove struck

| MARIA_3757 a răspuns:

Iii poti da o felicitare in care sa-ti scrii niste sentimente pentru ea[te respect, esti cea mai buna]si pe care sa o pictezi chiar tu[facuta 100%de mana]. Poti cumpara un lantic cu BFF big grin

| Capsă a răspuns:

Gandeste-te la ce ii place foarte mult... daca nu iti vine vreo idee, imprima o poza cu voi doua pe un tricou... sper ca te-am ajutat >big grin