| xPaul001 a întrebat:

O sa ma duc la un majorat cat de curand si nu stiu ce cadou sa ii iau! E baiat, ii plac lucrurile simple si nu il cunosc foarte bine din cauza ca suntem prieteni mai noi...Cadoul sa coste pana in 50 lei.Sau as mai putea strange cu niste prieteni si sa ii cumparam cv mai mare...Voi ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| Anoaica_Romeo_1968 a răspuns:

Bautura... Ma gandesc ca nu iei un BIBELOU>devil

| xPaul001 explică (pentru Anoaica_Romeo_1968):

Cred ca o ii iau o sticla de J.D. sau un ceas.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ceva de imbracat sau un parfum.

| Sekhmet a răspuns:

O chitara, un joc nou (daca ii plac), un pulover..nu stiu. Depinde si de ce hobby-uri are. Eu de obicei dau bani, nu imi mai bat capul sa iau un cadou, fiind posibil sa nu ii placa.