| Elisabeta21 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii fac iubitului meu de ziua lui? Avem 1 an si 3 luni. Lui ii plac mult masinile, e pasionat de maşini, dar ii place sa asculte si muzica mai mereu. Sfaturi? Va rog

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Un parfum, o cravata, butoni de camasa...treaba ca ii plac lui masinile si ca asculta muzica.e cam des intalnita la noi baietii, si e cam greu sa primesti cadou pe ceva ce iti place ca de multe ori nu se potriveste si...ne dezamageste big grin

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Albume ale artistilor sau trupei lui preferate si un parfum.

| OldSoul a răspuns:

Nu ai precizat un lucru important...
Ce varsta are!
Oricum o idee ar fi sa-i cumperi o pereche de casti daca spui ca-i place muzica.

| NicoPitic a răspuns:

Http://dezvoltare.md/100-si-inca-10-idei-romantice-pentru-o-super-surpriza/
Aici cred ca sigur ca o sa gasesti ceva.
FUNDA!;)