| Sfinnx a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii fac prietenului meu? Ne vedem peste 1 luna pentru prima data si... nu stiu ce sa ii iau. Vreau sa fie ceva frumos si in acelasi timp si special.
M-am gandit la un parfum dar nu pare chiar asa minunat.Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Un obiect cei place personalizat.

| mona a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa-i iei nimic din moment ce va intalniti pentru prima data

| MIChan a răspuns:

Ceva ce sa-i aduca aminte de tine

| Morphines a răspuns:

Un parfum cu mirosul tauhee hee

| 000MadMAX000 a răspuns:

Eu cred ca tu esti cel mai frumos cadou pe care lar putea primi, si eu urmeaza sa ma vad cu prietena mea peste ceva timp pentru prima data, si eu tot ce am nevoie e ea, deci...