| Madut a întrebat:

Buna seara intrebarea mea suna in felu urmator: Duminica este ziua prietenului meu si cum e frumos si cu bun simt trebuie sa ii fac un cadou, m-am gandit la un parfum, dar nu stiu ce parfum, vreau un parfum ok care sa persiste. Fratele meu a avut acum cativa ani de la Avon Cristian Lacroix-absynthe care are un miros foarte frumos si persistent dar din pacate nu mai este in brosura de mult timp si pe net nu il gasesc ca sa il pot comanda. Aveti idee ce parfum as putea sa ii iau? Suna de banii de care dispun este 100 de ron. Multumesc! O seara frumoasa!

2 răspunsuri:
| CastraveţiMuraţi a răspuns:

Black Suede Touch
Signature – Avon
Full Speed - Avon

| TricouriPersonalizate a răspuns:

Ii poti cumpara un tricou personalizate super tare de aici https://www.facebook.com/tricouripersonalizatecool?fref=ts