| Snitiii001 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii iau celei mai bune prietene? ..adica are de toate, si sunt putin confuza!

Răspuns Câştigător
| Lavinia516 a răspuns:

Buna!
Pai ii poti lua:
-O bijuterie [ bratara, lant, cercei etc.]
-O bluza
-O geanta
-Un ursulet de plus [Maricel]
-Un breloc
-Un portofel

Nu conteaza ca are de toate, sunt sigura ca ii va place! happy

succes

5 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Haine, masina, caine si multa incredere, ajutor sau atentie, etc.
Pa, pa.

| BndVictoria a răspuns:

Eu nu sunt prea inventiva! Dar eu i-am luat prietenei mele o rama foto cu o poza haioasa de-a noastra.Nu stiu i-ai daca il place muzica, cantaretii ceva legat de asta.Sau haine, jucarii de plus happy

| pufoshenia24 a răspuns:

Pai. Un parfum. Un lantisor. O bratara.O bluza frumoasa. Ceva sa ii ramana mai mult timp. Nu stiu.Dar mult succes!winking

| ma3 a răspuns:

O carte? o esarfa? scoate-o la o narghilea, ceva SIMBOLIC sa-i aduca aminte de tine.

| JoannaChan a răspuns:

Daca va fi de la tine, sigur va fi un cadou special.Deci ar trebui sa-i iei ceva simbolic, ceva care o reprezinta sau care sa va aduca aminte de prietenia voastra.Ai putea sa-i faci chiar o carte cu amintirile voastre, cu poze.Dar daca nu ai timp, ai putea sa faci cum am zis.Adica sa-i dai ceva creat de tine sau cumparat care sa va aduca aminte de prietenia voastra, cum ar fi o chestie care va place la amindoua sau ceva de genul.Tu stii mai bine...Fi creativa!big grin Succes!